<oembed><version>1.0</version><provider_name>Thompson Direct</provider_name><provider_url>https://www.thompsondirect.us/store</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.thompsondirect.us/store/author/admin/</author_url><title>TD-16007-016 Side Guide Mtg. Block</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="2erDsCELec"&gt;&lt;a href="https://www.thompsondirect.us/store/product/td-16007-016/"&gt;TD-16007-016 Side Guide Mtg. Block&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.thompsondirect.us/store/product/td-16007-016/embed/#?secret=2erDsCELec" width="600" height="338" title="&#x201C;TD-16007-016 Side Guide Mtg. Block&#x201D; &#x2014; Thompson Direct" data-secret="2erDsCELec" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;